راه‌اندازی CI/CD به وسیله GitLab و GitHub در لیارا

راه‌اندازی ci/cd به وسیله gitlab و github در لیارا

معرفی CI/CD

این روز‌ها با سرعت بالای پیشرفت نرم‌افزاری، نیاز به ساختارهایی ایجاد شده که توسعه‌دهندگان بتوانند نسخه‌های جدید نرم‌افزارهایشان را سریعا به‌دست کاربران برسانند و در عین حال از سلامت بودن برنامه‌شان مطمئن باشند.

CI (Continuous Integration) به شما کمک می‌کند تا از سلامت و یکپارچه بودن کدهای موجود در ریپازیتوری‌تان اطمینان داشته باشید و CD (Continuous Delivery) این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا تغییرهای نرم‌افزاری را سریعا به‌دست کاربران برسانید. اگر بخواهیم کمی عمیق‌تر در این باره صحبت کنیم باید گفت که اجرای تست‌ها و اطمینان از Pass شدن آن‌ها در مرحله‌ی CI انجام می‌شود و در CD با هربار push کردن کدهایتان در ریپازیتوری‌های GitLab یا GitHub ، برنامه‌ی شما در سرور نیز به‌روز می‌شود.

حال اگر از لیارا برای استقرار برنامه‌هایتان استفاده کرده‌اید، این مقاله به شما کمک می‌کند تا با راه‌اندازی فرایند CI/CD در پلتفرم‌های GitLab و GitHub از تمام مزیت‌هایی که درباره‌شان صحبت کردیم بهره‌مند شوید. علاوه‌براین‌ها مطالعه‌ی یکی از قابلیت‌های لیارا به‌نام استقرار بدون اختلال می‌تواند در تجربه‌ای بهتر و حرفه‌ای‌تر به شما کمک کند.

خلاصه دستورهای لیارا CLI برای استقرار پروژه

تا به اینجا به‌طور مختصر با CI/CD و مزایای استفاده از آن آشنا شدید اما قبل از رفتن به مرحله‌ی راه‌اندازی آن به‌کمک پلتفرم‌های GitLab و GitHub می‌بایستی با برخی از دستورهای لیارا CLI برای استفاده از این ابزار در روند CI/CD آشنا شوید.

نصب لیارا CLI

اول از همه برای نصب این ابزار فرقی نمی‌کند که از چه سیستم‌عاملی استفاده می‌کنید، تنها به NodeJS و npm نیاز است تا با اجرای دستور زیر بتوانید این ابزار را نصب یا به‌روزرسانی کنید:

npm i -g @liara/cli@2

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مستندات نصب لیارا CLI را مطالعه کنید.

استقرار برنامه با لیارا CLI

حال برای استقرار برنامه با ابزار لیارا CLI و استفاده از قابلیت استقرار بدون اختلال نیاز است تا با دستور liara deploy و پارامترهای آن بیشتر آشنا شویم، دستور کلی ما به صورت زیر است:

liara deploy --app $APP_NAME --detach --region $REGION --api-token $TOKEN
 • --app: لیارا CLI برای اجرای دستور deploy نیاز به نام یا همان شناسه برنامه دارد. البته اگر از liara.json در برنامه‌ی خود استفاده کرده باشید نیازی به این بخش نیست.
 • --detach: شما با استفاده از این پارامتر می‌توانید نمایش لاگ‌ها بعد از هر استقرار را غیرفعال کنید.
 • --region: در لیارا به دلیل وجود سرورهایی با موقعیت‌های جغرافیایی متفاوت نیاز است تا مشخص کنید برنامک شما در کدام موقعیت جغرافیایی است.
 • --api-token: برای اجرای عملیات استقرار بدون login کردن می‌توانید از api token اختصاص داده شده به حساب کاربری خود استفاده کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که پلتفرم‌هایی که می‌توانید به صورت CI/CD به کمک GitLab و GitHub در لیارا مستقر کنید، Laravel، Django، PHP، Flask، NodeJS، Static، Angular، Vue، React، Asp.NetCode هستند و برنامه‌های آماده‌ای مانند Ghost، WordPress و … را نمی‌توانید به صورت CI/CD در لیارا مستقر کنید.

برای اطلاعات بیشتر از دستورهای لیارا CLI می‌توانید به مستندات آن مراجعه کنید.

پیکربندی پروکسی برای رفع تحریم موقعیت مکانی ایران

شما برای راه‌اندازی CI/CD در GitLab به دلیل تحریم بودن موقعیت مکانی ایران لازم است از یک پروکسی استفاده کنید که لیارا برای آسان کردن کار شما یک پروکسی تدارک دیده که می‌توانید با دستور زیر از آن استفاده کنید:

export http_proxy=http://proxy.liara.ir:6666

حال وقت آن است که با دانسته‌هایمان تا به اینجای مقاله به سراغ راه‌اندازی CI/CD در پلتفرم‌های GitLab و GitHub برویم.

راه‌اندازی CI/CD به وسیله‌ی GitLab

برای راه‌اندازی CI/CD در GitLab به GitLab CI نیاز دارید که مستندات آن را می‌توانید در این آدرس مطالعه کنید.

۱) اضافه کردن فایل پیکربندی GitLab CI به پروژه

در وهله‌ی اول به فایلی تحت عنوان .gitlab-ci.yml در ریشه‌ی برنامه‌تان نیاز دارید.

۲) پیکربندی .gitlab-ci.yml

حال وقت آن است به سراغ پیکربندی فایل .gitlab-ci.yml برویم. همان‌طور که در بخش نصب لیارا CLI گفته‌بودیم فقط به NodeJS و npm نیاز داریم. بنابراین در خط اول این فایل برای تعیین image مورد نظر خود از node:12-alpine استفاده می‌کنیم:

image: node:12-alpine

در مرحله‌ی بعد می‌بایست یک stage تعریف کنیم که شما می‌توانید متناسب به نیازهایتان قبل از استقرار برنامه stageهای دیگری نیز تعریف کنید:

image: node:12-alpine

stages:
 - update-production

حال که stage خود را تعریف کردیم به سراغ بخش deploy می‌رویم:

image: node:12-alpine

stages:
 - update-production

deploy:
 stage: update-production
 only:
  - master
 script:
  - npm i -g @liara/cli@2
  - export http_proxy=http://proxy.liara.ir:6666
  - liara deploy --app $APP_NAME --detach --region iran --api-token $TOKEN

در این قسمت stage‌ای که در بخش stages تعریف کرده بودیم را انتخاب و با only: - master مشخص می‌کنیم که فرایند CI/CD فقط با push کردن کدها در این branch انجام شود. در بخش script نیز کدهایی که می‌بایست برای استقرار برنامه در لیارا اجرا شوند را قرار داده‌ایم.

با دستور:

npm i -g @liara/cli@2

ابزار لیارا CLI را نصب می‌کنیم، سپس اگر از موقعیت مکانی ایران استفاده می‌کنید به دلیل تحریم‌ها از دستور:

export http_proxy=http://proxy.liara.ir:6666

استفاده کرده‌ایم و در بخش بعد دستور liara deploy را اجرا کرده‌ایم که قبلا درباره‌ی پارامترهای ورودی آن نیز صحبت کرده بودیم اما اگر توجه کرده باشید از Variableها برای deploy کردن پروژه استفاده کرده‌ایم که در مستندات Variables پلتفرم GitLab اطلاعات بیشتری از آن قرار داده شده است. بااین‌حال سعی می‌کنیم در بخش بعدی، استفاده از Variableها را با تصویر به شما نشان دهیم.

استقرار پروژه‌ی NodeJS در لیارا به وسیله‌ی GitLab CI/CD

صفحه‌ی خوش‌آمدگویی در gitlab

۱) ورود به حساب کاربری GitLab و ساخت ریپازیتوری

اگر در GitLab حساب کاربری ندارید پس یک حساب کاربری بسازید و یا به حساب خود وارد شوید. پس از ورود به حساب کاربری خود اگر پروژه‌ای نداشته باشید می‌توانید با کلیک بر روی Create a project یک ریپازیتوری بسازید.

ساخت ریپازیتوری در gitlab

در این مرحله ما یک Blank Project ایجاد کردیم، شما نیز می‌توانید از templateهای آماده و موجود در GitLab استفاده کنید یا پروژه را از GitHub یا … به این ریپازیتوری import کنید.

۲) clone کردن ریپازیتوری جدید و push کردن پروژه

push کردن پروژه در gitlab

در این صفحه‌ی بر روی دکمه‌ی Clone کلیک و آدرسی که در بخش Clone with HTTPS قرار دارد را کپی کنید. در مرحله‌ی بعد می‌بایست git را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید تا با دستور:

git clone https://gitlab.com/userdehghani/liara-nodejs-example.git

بتوانید این ریپازیتوری را در سیستم خود Clone کنید. حال یک پوشه در اختیار دارید که می‌توانید پروژه‌ی NodeJS خود را در آن کپی و سپس تمام پروژه را به این ریپازیتوری push کنید. برای این کار فایل‌های پروژه‌ی خود را در این پوشه قرار دهید و با دستورهای:

git add .
git commit -m "Initial commit"
git push origin master

فایل‌های جدید را به ریپازیتوری فعلی push کنید.

فایل‌های push شده در gitlab
فایل‌های پروژه با موفقیت در ریپازیتوری ما push شده‌اند.

۳) پیکربندی CI/CD

حال وقت پیکربندی CI/CD است. ما از دو طریق می‌توانیم فرایند CI/CD را پیکربندی کنیم، روش اول استفاده از گزینه‌ی Set up CI/CD در GitLab است که به صورت خودکار فایل .gitlab-ci.yml را برای ما ایجاد می‌کند و می‌توانیم پیکربندی موردنظرمان را در آن قرار دهیم، روش دوم نیز به این شکل است که خودمان به صورت دستی این فایل را در ریشه‌ی پروژه ایجاد و آن را push کنیم. حال در این مقاله از گزینه‌ی Set up CI/CD استفاده می‌کنیم، برای این کار نیاز است تا بر روی این گزینه کلیک کنید و وارد صفحه‌ی زیر شوید:

فایل پیکربندی .gitlab-ci.yml

ما پیکربندی را همان‌طور که قبلا توضیح داده بودیم به این فایل اضافه کردیم و در قدم بعد نیاز از است تا بر روی دکمه‌ی Commit changes کلیک کنیم. به احتمال زیاد پس از انجام این کار فرایند CI/CD شما با خطا روبرو خواهد شد اما مشکلی نیست زیرا باید Variableهایی که در دستور liara deploy استفاده کرده‌ایم را مقداردهی کنیم.

توجه: در صورتی که فایل liara.json را به پروژه خود اضافه کرده باشید نیازی به تعیین مقدار --app نیست. یعنی فایل .gitlab-ci.yml ما به صورت زیر درمی‌آید:

image: node:12-alpine

stages:
 - update-production

deploy:
 stage: update-production
 only:
  - master
 script:
  - npm i -g @liara/cli@2
  - export http_proxy=http://proxy.liara.ir:6666
  - liara deploy --detach --region iran --api-token $TOKEN

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مستندات استفاده از فایل liara.json در برنامه‌های NodeJS را مطالعه کنید.

۴) تعریف و مقداردهی Variableها

در این مرحله با توجه به تصویر زیر وارد بخش Settings > CI / CD می‌شویم:

وارد شدن به تنظیمات ci/cd در منوی settings

پس از وارد شدن به تنظیمات CI/CD در GitLab، کمی به پایین اسکرول می‌کنیم و در بخش Variables بر روی دکمه‌ی Expand کلیک می‌کنیم تا دکمه‌ی Add Variable برای ما نمایش داده شود:

اضافه کردن variable به تنظیمات ci/cd

دوباره در این بخش تذکرهای قبلی را تکرار می‌کنم، اگر از فایل liara.json استفاده می‌کنید و در آن پلتفرم و نام برنامک خود را تعیین کرده باشید پس دیگر نیازی به مقداردهی متغیر $APP_NAME در ورودی --app نیست و باید این بخش را از دستور liara deploy پاک کنید.

اگر دقت کرده باشید ما از فایل liara.json در ریشه‌ی برنامه NodeJS خود استفاده می‌کنیم بنابراین پیکربندی نهایی فایل .gitlab-ci.yml ما به شکل زیر است:

image: node:12-alpine

stages:
 - update-production

deploy:
 stage: update-production
 only:
  - master
 script:
  - npm i -g @liara/cli@2
  - export http_proxy=http://proxy.liara.ir:6666
  - liara deploy --detach --region iran --api-token $TOKEN

همان‌طور که مشاهده می‌کنید در این پیکربندی فقط متغیر $TOKEN وجود دارد پس بر روی Add Variable کلیک می‌کنیم و در قسمت Key مقدار TOKEN را وارد می‌کنیم و برای Value می‌بایست api token خود را از صفحه‌ی کلید دسترسی به API کپی و دراینجا قرار دهیم:

اضافه کردن variable به تنظیمات ci/cd

توجه داشته باشید که Type را برابر با Variable و برای امنیت بیشتر مقادیر Protect variable و Mask variable را انتخاب و سپس بر روی دکمه‌ی سبز رنگ Add variable کلیک کنید.

اگر همه‌ی موارد را به‌درستی انجام داده باشید، یک ایمیل از طرف GitLab به شما ارسال می‌شود که در آن به موفقیت‌آمیز بودن Set up CI/CD اشاره کرده است. حال با هربار push کردن کدهای خود در branch اصلی یا همان master، نسخه‌ی جدید برنامه‌ی شما بر روی لیارا مستقر می‌شود.

لیارا از هر Commit Message شما برای توضیح هر استقرار استفاده می‌کند. استفاده از Commit Message‌های معنادار می‌تواند به شما در کار تیمی برای راحت‌تر فهمیدن علت هر استقرار کمک کند.

توضیحات هر استقرار

راه‌اندازی CI/CD به وسیله‌ی GitHub

راه‌اندازی CI/CD در GitHub با ابزار GitHub Actions انجام می‌شود که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مستندات این ابزار را مطالعه کنید.

۱) اضافه کردن یک action در مسیر .github/workflows

در مرحله‌ی اول نیاز است تا در ریشه‌ی برنامه‌ی خود مسیر .github را ایجاد و پوشه‌ی workflows را در آن قرار دهید که این مسیر جایی است که تمام actionهای خود را در آن تعریف می‌کنیم. حال برای اضافه کردن یک action جدید، فایل liara.yml را در این مسیر قرار می‌دهیم تا در بخش بعدی به پیکربندی آن بپردازیم. مسیر فعلی ما به صورت زیر است:

<ROOT DIR> \ .github \ workflows \ liara.yml

۲) پیکربندی فایل liara.yml

name: CD-Example
on:
 push:
  branches: [master]
jobs:
 deploy:
  runs-on: ubuntu-latest

  steps:
   - uses: actions/checkout@v2
   - uses: actions/setup-node@v1
    with:
     node-version: "12"
   - name: update-liara
    env:
     LIARA_TOKEN: ${{ secrets.LIARA_API_TOKEN }}
    run: |
     npm i -g @liara/cli@2
     liara deploy --api-token="$LIARA_TOKEN" --region iran --detach

در این پیکربندی نیز ابزار لیارا CLI را نصب و پروژه خود را deploy کرده‌ایم.

۳) نکته‌هایی که باید به آن‌ها توجه داشته باشید:

 1. اگر از سرویس‌های موقعیت آلمان استفاده می‌کنید، مقدار --region را به germany تغییر دهید.
 2. لیارا برای استقرار برنامه‌های شما به شناسه‌ی برنامه و api token نیاز دارد که می‌توانید شناسه‌ی برنامه را در liara.json تعریف کنید و برای api token نیز در فایل پیکربندی یک Variable با نام $LIARA_TOKEN تعریف کرده‌ایم که برای مقداردهی آن می‌توانید مستندات Secrets and Variable پلتفرم GitHub را مطالعه کنید اما به‌صورت کلی هر key-value‌ای که در بخش Secrets تعریف کنید، در فایل liara.yml قابل استفاده می‌شود که در اینجا ما یک Secret با نام LIARA_API_TOKEN داریم.
 3. برای وارد کردن برنامه‌ی خود به فرایند CI/CD می‌بایست کدهای جدید را در branch اصلی که در تمام ریپازیتوری‌ها به صورت پیش‌فرض master نام دارد، push کنید.
 4. لیارا از Commit Message شما برای توضیح هر استقرار استفاده می‌کند پس استفاده از Commit Messageهای معنادار می‌تواند به شما در کار تیمی برای راحت‌تر فهمیدن علت هر استقرار کمک کند.

استقرار پروژه‌ی NodeJS در لیارا به وسیله‌ی GitHub Actions

سایت github.com

۱) ورود به حساب کاربری GitHub و ساخت ریپازیتوری

پس از ورود به حساب کاربری خود در GitHub در تب Repositories به‌دنبال دکمه‌ی New باشید. پس از کلیک بر روی این دکمه وارد صفحه‌ی زیر می‌شوید که با تعیین نام و دیگر ویژگی‌های موجود می‌توانید یک ریپازیتوری جدید بسازید:

ساخت یک ریپازیتوری جدید در github

با کلیک بر روی دکمه‌ی Create repository، ریپازیتوری شما ساخته می‌شود و به‌صورت خودکار به صفحه‌ی ریپازیتوری جدید هدایت می‌شود.

۲) clone کردن ریپازیتوری و push کردن پروژه

clone کردن ریپازیتوری و push کردن پروژه

در این مرحله دو راه حل وجود دارد. یکی از رایج‌ترین روش‌ها استفاده از command line و ابزار git است که می‌توانید با دستور git clone پروژه را clone کنید. سپس فایل‌های پروژه‌تان را در پوشه‌ی clone شده قرار دهید و درنهایت کدهای جدید را به ریپازیتوری push کنید یا به صورت کلی می‌توانید با توضیح‌هایی که در تصویر بالا می‌بینید، فرایند پیکربندی git را در مسیر فعلی پروژه‌‌تان انجام دهید. روش دوم استفاده از ابزار GitHub Desktop است که روند کار با GitHub را برای شما آسان‌تر می‌کند که به‌هرحال انتخاب هر کدام از این راه حل‌ها به‌عهده‌ی خود شما است.

push شدن موفقیت‌آمیز پروژه در ریپازیتوری github

۳) پیکربندی GitHub Actions

پس از push کردن پروژه به github نیز می‌توانیم برای پیکربندی GitHub Actions از پیکربندی دستی یا از تب Actions در صفحه‌ی ریپازیتوری خود استفاده کنیم. در صورتی که می‌خواهید به صورت دستی این کار را انجام دهید می‌بایستی مسیر .github/workflows را ایجاد و فایل liara.yml را در آن قرار دهید.

اما در صورتی که می‌خواهید این کارها را خود GitHub به‌صورت خودکار برای شما انجام دهد، وارد تب Actions شوید و بر روی set up a workflow yourself کلیک کنید که شما را به صفحه‌ی زیر هدایت می‌کند.

پیکربندی github actions

همان‌طور که متوجه شده‌اید نام فایل پیکربندی را از main.yml به liara.yml تغییر داده‌ایم اما بقیه‌ی موارد دست نخورده باقی مانده است. تمام محتویات این فایل پیکربندی را با کدهای زیر جایگزین کنید:

name: CD-Example
on:
 push:
  branches: [master]
jobs:
 deploy:
  runs-on: ubuntu-latest

  steps:
   - uses: actions/checkout@v2
   - uses: actions/setup-node@v1
    with:
     node-version: "12"
   - name: update-liara
    env:
     LIARA_TOKEN: ${{ secrets.LIARA_API_TOKEN }}
    run: |
     npm i -g @liara/cli@2
     liara deploy --api-token="$LIARA_TOKEN" --region iran --detach

حال بر روی دکمه‌ی سبز رنگ Start commit کلیک و اگر نیازی به تغییر commit message نمی‌بینید، درنهایت بر روی commit new file کلیک کنید.

۴) تعریف و مقداردهی Secrets

تعریف و مقداردهی secrets

حال برای تعریف Secretها از تب Settings از منوی سمت چپ وارد Secrets می‌شویم و بر روی New repository secret کلیک می‌کنیم تا صفحه‌ی زیر برای ما باز شود:

اضافه کردن یک secret جدید در github

در بخش Name، نام secret‌ی را که قبلا در liara.yml تعریف کرده بودیم، قرار می‌دهیم و برای Value از صفحه‌ی کلید دسترسی به API مقدار api token را کپی و در این فیلد قرار می‌دهیم. در مرحله‌ی آخر با کلیک بر روی دکمه‌ی Add secret کار تمام می‌شود و با هر push در branch: master، فرایند CI/CD انجام و نسخه‌ی جدید برنامه بر روی لیارا مستقر می‌شود که نتیجه‌ی آن را می‌توانید در تب Actions مشاهده کنید.

فرایند موفقیت‌آمیز ci/cd در github

در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی بیشتر به پشتیبانی لیارا تیکت بزنید.

برچسب‌ها:

خدمات رایگان لیارا

۲.۵ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان

۲.۵ گیگابایت Object Storage سازگار با پروتکل S3 با دیسک‌های SSD به‌صورت رایگان دریافت کنید.

هاست رایگان برای دیتابیس‌

دیتابیس‌های MariaDB، PostgreSQL و Redis را فقط با یک کلیک و به‌صورت رایگان تهیه کنید.

سرویس DNS رایگان

به سادگی دامنه‌تان را اضافه کنید و به صورت رایگان رکورد‌های آن را مدیریت کنید.

۱۰۰ هزار تومان اعتبار اولیه

بعد از ثبت نام در لیارا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اعتبار هدیه دریافت می‌کنید که با توجه به ساعتی بودن هزینه سرویس‌ها، می‌توانید تمامی خدمات پولی را برای چندین هفته رایگان استفاده کنید.

ارسال ۱۰۰ ایمیل تراکنشی رایگان در هر ماه

در سرویس ایمیل لیارا شما می‌توانید تا ۱۰۰ ایمیل رایگان در هر ماه ارسال کنید و فقط برای بیش از آن هزینه پرداخت کنید. (به‌همراه دسترسی SMTP)

هاست رایگان برای انواع وبسایت

تفاوتی ندارد برای وبسایت خود از Node استفاده می‌کنید یا Laravel و Django، در لیارا می‌توانید به صورت کاملا رایگان آن را میزبانی کنید.

توسعه‌دهندگان درباره‌ی ما چه می‌گویند

تجربه کار باliara_cloud@امروز خیلی خوب بود. یکی از سرویس هام رو منتقل کردم روش و راضیم. انقد سریع و جذاب کارم راه افتادم اصن باورم نمیشد! برعکس سرویس های PaaS دیگه با اون همه پیچیدگیشون. دمتون گرم
...

MohammadReza
liara testimonial
keikaavousi

بعد از بسته شدن @fandoghpaas و ناراحتی همه‌مون از اینکه یه سرویس خوب و صادق نمی‌تونه از پس هزینه‌ها بر بیاد، سرویسم رو منتقل کردم به پاس لیارا (https://liara.ir @liara_cloud) . تجربه راحت و خوب. تفاوت‌هایی داشت که کمی کار می‌خواست ولی تا الان کاملا راضی.

jadi
liara testimonial
jadi

یه خسته نباشید باید به تصمیمliara_cloud@بگم،
بعد از چندین روز سرکله زدن با سرویس های مشابه بالاخره تصمیم گرفتم لیارا رو امتحان کنم و باور نمیشه ۱۰ دقیقه بیشتر وقت نبرد،
دمتون گرم.

Arch
liara testimonial
EbadiDev

واسه سرویس PaaS با اختلاف لیارا بهترین رابط کاربری داره و یکی از مزیت‌های سرویس دیتابیس‌شون اینه که خودشون به صورت دوره‌ای بکآپ میگیرن.
...

Ali Najafi
liara testimonial
me_ali_najafi

یکی از کارهای خوبی که جدیداً میکنم اینه که یه دیتابیس روی لیارا میسازم و به پروژه وصل میکنم اینطوری هم خونه و هم محل کار دیتابیس بروز رو دارم و راحت میتونم ادامه بدم کار روliara_cloud@

Navid
liara testimonial
1navid

عاشقliara_cloud@شدم درسته در حد AWS نیست ولی خب تجربه خوبی واسه پروژه های داخل ایران ارائه میده، میتونم رو CD هم اجراش کنم

Amir H Shekari
liara testimonial
vanenshi

همراه شما هستیم

در خصوص سفارش یا استفاده از سرویس‌ها سوالی دارید؟
تلفن واحد فروش:
۰۲۵-۳۳۵۵۷۶۱۹ (روزهای کاری ۹ الی ۱۷)
تلفن واحد فروش: ۳۳۵۵۷۶۱۹-۰۲۵ (روزهای کاری ۹ الی ۱۷)