ما ماموریت خود را به‌خوبی متوجه شده‌ایم

استفاده از سرورها پیچیده است. طولانی و زمان‌بر. ما تجربه‌ی استفاده از زیرساخت ابری را ساده و شیرین می‌کنیم.

روی کاری وقت بگذارید که مهم‌تر است

بهتر نیست زیرساخت را به ما بسپارید و وقت خود را آزاد کنید تا commitهای بیشتری روی اپلیکیشن خود بزنید؟ کاربران خود را خوشحال کنید.

  • [flow] upgrade to 0.214.0
  • Add Postpone API (#27238)
  • [Fizz]: Unify preload queue (#27190)
  • [ESLint] Disallow hooks in async functions

ما کارها را متفاوت انجام می‌دهیم

فلسفه‌ی ما خیلی ساده است - شما روی کسب و کار خود متمرکز شوید، ما حواس‌مان به زیرساخت آن است.

ما از کجا آمده‌ایم

۱۳۹۶. داشت آبرو ریزی می‌شد. سرورها آماده نبودند. تیم مارکتینگ هزینه‌ی زیادی برای تبلیغات صرف کرده بود که روز سه‌شنبه،‌ اپلیکیشنی که ساخته بودیم، منتشر شود. شب بیداری و command پشتِ command. استرس زیادی داشتیم تا همه چیز به‌موقع انجام شود. دیپلوی برنامه، تنظیم‌کردن وب‌سرورها، نصب دیتابیس و تنظیماتش، بک‌آپ، دیسکی برای نگه‌داری فایل‌ها، تنظیم ایمیل و مشکل اسپم‌شدن و کلی دغدغه‌ی دیگر. مشکل دیگر این‌که، ما هر بار برای هر پروژه، با این مشکلات دوباره مواجه می‌شدیم و باید متناسب با شرایط پروژه، زبان برنامه‌نویسی و فریم‌ورک و دیتابیس انتخاب شده، همه چیز را از اول نصب و راه‌اندازی و تنظیم می‌کردیم.

ساخت لیارا برای حل همین مشکل شروع شد. ما راهی بهتر برای راه‌اندازی و نگه‌داری اپلیکیشن روی ابرها نیاز داشتیم. نگاهی به اطراف انداختیم و چند مورد را هم امتحان کردیم، اما خیلی ساده: مشکل را حل نمی‌کردند. برای همین هم تصمیم گرفتیم که ابزار مدنظر خودمان را از پایه طراحی کنیم و بسازیم.

یک سال طول کشید. تا این‌که در هفتم مهر ۱۳۹۷، لیارا در دسترس همه قرار گرفت. از آن روز تا اکنون، با نظرات و بازخوردهای کاربران، هزاران بهبود کوچک و بزرگ اعمال کردیم. تا به حال که راه فوق‌العاده‌ای را پیش آمده‌ایم و بسیار خوشحالیم که تجربه‌ی جدید و متفاوتی را برای توسعه‌دهندگان و صاحبان کسب و کارهای آنلاین ایجاد کرده‌ایم.

ما یک دسته، استاندارد و مسیر جدید تعریف کرده‌ایم و هنوز راه زیادی داریم. می‌دانیم که هنوز هم می‌شود فرایندها را ساده‌تر کرد و با این دغدغه، هر روز در دفتر لیارا دور هم جمع می‌شویم و روی بهبود بخش‌های مختلف کار می‌کنیم.

ما می‌سازیم و استفاده می‌کنیم،
به ما ملحق شوید و دنیای بهتری بسازید

فرصت‌های شغلی لیارا

خدمات رایگان لیارا

۲.۵ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان

۲.۵ گیگابایت Object Storage سازگار با پروتکل S3 با دیسک‌های SSD به‌صورت رایگان دریافت کنید.

هاست رایگان برای دیتابیس‌

دیتابیس‌های MariaDB، PostgreSQL و Redis را فقط با یک کلیک و به‌صورت رایگان تهیه کنید.

سرویس DNS رایگان

به سادگی دامنه‌تان را اضافه کنید و به صورت رایگان رکورد‌های آن را مدیریت کنید.

۱۰۰ هزار تومان اعتبار اولیه

بعد از ثبت نام در لیارا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اعتبار هدیه دریافت می‌کنید که با توجه به ساعتی بودن هزینه سرویس‌ها، می‌توانید تمامی خدمات پولی را برای چندین هفته رایگان استفاده کنید.

ارسال ۱۰۰ ایمیل تراکنشی رایگان در هر ماه

در سرویس ایمیل لیارا شما می‌توانید تا ۱۰۰ ایمیل رایگان در هر ماه ارسال کنید و فقط برای بیش از آن هزینه پرداخت کنید. (به‌همراه دسترسی SMTP)

هاست رایگان برای انواع وبسایت

تفاوتی ندارد برای وبسایت خود از Node استفاده می‌کنید یا Laravel و Django، در لیارا می‌توانید به صورت کاملا رایگان آن را میزبانی کنید.

توسعه‌دهندگان درباره‌ی ما چه می‌گویند

تجربه کار باliara_cloud@امروز خیلی خوب بود. یکی از سرویس هام رو منتقل کردم روش و راضیم. انقد سریع و جذاب کارم راه افتادم اصن باورم نمیشد! برعکس سرویس های PaaS دیگه با اون همه پیچیدگیشون. دمتون گرم
...

MohammadReza
liara testimonial
keikaavousi

بعد از بسته شدن @fandoghpaas و ناراحتی همه‌مون از اینکه یه سرویس خوب و صادق نمی‌تونه از پس هزینه‌ها بر بیاد، سرویسم رو منتقل کردم به پاس لیارا (https://liara.ir @liara_cloud) . تجربه راحت و خوب. تفاوت‌هایی داشت که کمی کار می‌خواست ولی تا الان کاملا راضی.

jadi
liara testimonial
jadi

یه خسته نباشید باید به تصمیمliara_cloud@بگم،
بعد از چندین روز سرکله زدن با سرویس های مشابه بالاخره تصمیم گرفتم لیارا رو امتحان کنم و باور نمیشه ۱۰ دقیقه بیشتر وقت نبرد،
دمتون گرم.

Arch
liara testimonial
EbadiDev

واسه سرویس PaaS با اختلاف لیارا بهترین رابط کاربری داره و یکی از مزیت‌های سرویس دیتابیس‌شون اینه که خودشون به صورت دوره‌ای بکآپ میگیرن.
...

Ali Najafi
liara testimonial
me_ali_najafi

یکی از کارهای خوبی که جدیداً میکنم اینه که یه دیتابیس روی لیارا میسازم و به پروژه وصل میکنم اینطوری هم خونه و هم محل کار دیتابیس بروز رو دارم و راحت میتونم ادامه بدم کار روliara_cloud@

Navid
liara testimonial
1navid

عاشقliara_cloud@شدم درسته در حد AWS نیست ولی خب تجربه خوبی واسه پروژه های داخل ایران ارائه میده، میتونم رو CD هم اجراش کنم

Amir H Shekari
liara testimonial
vanenshi

همراه شما هستیم

در خصوص سفارش یا استفاده از سرویس‌ها سوالی دارید؟
تلفن واحد فروش:
۰۲۵-۳۳۵۵۷۶۱۹ (روزهای کاری ۹ الی ۱۷)
تلفن واحد فروش: ۳۳۵۵۷۶۱۹-۰۲۵ (روزهای کاری ۹ الی ۱۷)