با افزایش اعتبار در جشنواره عیدانه لیارا، ۲۵ درصد اعتبار هدیه دریافت کنید. (فرصت محدود)

سریع‌ترین راه برای میزبانی

لیارا پلتفرمی برای برنامه‌نویس‌های خلاق است تا به‌سادگی، به‌سرعت و با اطمینان بالا پروژه‌های خود را روی سرور اجرا کنند.

paasdbaasone-click-appobject-storagedns

پلتفرم(PaaS)

لیارا کارهای سخت و پیچیده را انجام می‌دهد، شما فقط کافیست روی توسعه‌ی برنامه‌های‌تان متمرکز باشید. تفاوتی نمی‌کند از چه زبان برنامه‌نویسی و یا فریم‌ورکی استفاده می‌کنید، می‌توانید تنها با چند کلیک، پروژه‌های خود را روی سرورهای ابری اجرا کنید و یا اگر Dockerfile خودتان را دارید، ما روی سرورهای قدرتمند آن را build کرده و سپس اجرا می‌کنیم. تیم‌های حرفه‌ای برای استقرار پروژه‌های‌شان با معماری‌های مانند Microservice، لیارا را برای میزبانی انتخاب می‌کنند.

پلتفرم

دیتابیس(DBaaS)

قلب کسب و کار آنلاین داده‌های آن است و ما این را به‌خوبی درک می‌کنیم. نصب و راه‌اندازی، پشتیبان‌گیری و مانیتورینگ دیتابیس‌ها می‌تواند کاری طاقت‌فرسا و زمان‌بر باشد. در حالی‌که ما در لیارا، دیتابیس‌ها را تنها در چند ثانیه راه‌اندازی می‌کنیم و در اختیار شما قرار می‌دهیم. ما ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته، در حال مانیتور و نگه‌داری از سرورها هستیم تا شما با خیال راحت به توسعه‌ی کسب و کارتان بپردازید.

دیتابیس

ایمیل(Email)

وقتی کاربران شما رمز عبورشان را فراموش کردند و یا در انتظار رسید صورت حساب هستند، نباید ساعت‌ها منتظر یک ایمیل بمانند. شما به کاربران‌تان اهمیت می‌دهید و برای‌تان در اولویت است که ایمیل‌ها به سرعت در Inbox کاربران قرار بگیرند. سرویس ایمیل لیارا، راه حلی جامع برای ارسال ایمیل‌های تراکنشی است که با ارائه‌ی API و دسترسی SMTP، امکان تحویل فوری ایمیل‌ها را برای شما به ارمغان می‌آورد. ما اجازه‌ی ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی را نمی‌دهیم تا جلوی اسپم‌شدن ایمیل‌ها را بگیریم و کیفیت را در بالاترین حد حفظ کنیم.

ایمیل

ذخیره‌سازی ابری(Object Storage)

یکی از نگرانی‌های همیشگی کسب و کارهای آنلاین، نگه‌داری از تصاویر، فیلم‌ها، موسیقی، فایل‌های PDF و به‌طور کلی همه‌ی فایل‌هایی‌ست که به مرور زمان به تعدادشان افزوده می‌شود و مشخص نیست که بهترین فضا برای نگه‌داری و مدیریت آن‌ها کجاست. به همین دلیل، ما در لیارا محصول «ذخیره‌سازی ابری» را ارائه می‌کنیم که متناسب با نیاز شما و کاملا بهینه‌شده برای نگه‌داری فایل‌هاست و از آنجایی که با پروتکل AWS S3 سازگار است، این امکان را به شما می‌دهد که با زبان‌های برنامه‌نویسی و فریم‌ورک‌های مختلف، به فایل‌ها دسترسی داشته باشید.

ذخیره‌سازی ابری

وردپرس پلاس(WPPlus)

وردپرس پلاس، تجربه‌ای متفاوت از نصب و راه‌اندازی وبسایت‌های وردپرسی است. با یک کلیک، وردپرس را در سروری با منابع اختصاصی راه‌اندازی کنید و بدون نگرانی از تنظیمات سرور و یا تهیه‌ی فایل پشتیبان، فقط به طراحی و ساخت وبسایت‌تان فکر کنید، چرا که ما بقیه‌ی کارها را به‌صورت خودکار انجام می‌دهیم.

وردپرس پلاس

سامانه مدیریت دامنه(DNS)

ما با همان نگاه‌مان به ساده‌سازی فرایند‌ها، محصول DNS مان را طراحی کردیم. تمام پیچیدگی‌ها را حذف کردیم تا شما بتوانید بدون محدودیت، رکوردهای DNS دامنه‌های‌تان را مدیریت کنید. تمام محصولات لیارا از جمله‌ DNS، همراه با API ارائه می‌شوند تا شما بتوانید فرایندهای تکراری را خودکار کنید. ما در لیارا دامنه‌ها را به‌رایگان میزبانی می‌کنیم.

سامانه مدیریت دامنه

خدمات رایگان لیارا

free liarafree liara

ارسال ۱۰۰ ایمیل تراکنشی رایگان در هر ماه

در سرویس ایمیل لیارا شما می‌توانید تا ۱۰۰ ایمیل رایگان در هر ماه ارسال کنید و فقط برای بیش از آن هزینه پرداخت کنید. (به‌همراه دسترسی SMTP)

هاست رایگان برای انواع وبسایت

تفاوتی ندارد برای وبسایت خود از زبان Node استفاده می‌کنید یا Laravel و Django، در لیارا می‌توانید به صورت کاملا رایگان آن را میزبانی کنید.

هاست رایگان برای دیتابیس‌

دیتابیس‌های MariaDB، PostgreSQL و Redis را فقط با یک کلیک و به‌صورت رایگان تهیه کنید.

سرویس DNS رایگان

به سادگی دامنه‌تان را اضافه کنید و به صورت رایگان رکورد‌های آن را مدیریت کنید.

۱۰۰ هزار تومان اعتبار اولیه

بعد از ثبت نام در لیارا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اعتبار هدیه دریافت می‌کنید که با توجه به ساعتی بودن هزینه سرویس‌ها، می‌توانید تمامی خدمات پولی را برای چندین هفته به‌صورت رایگان استفاده کنید.

۲.۵ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان

۲.۵ گیگابایت Object Storage سازگار با پروتکل S3 با دیسک‌های SSD به‌صورت رایگان دریافت کنید.

توسعه‌دهندگان درباره‌ی ما چه می‌گویند

همراه شما هستیم

در خصوص سفارش یا استفاده از سرویس‌ها سوالی دارید؟

در تمامی روز‌های هفته کنارتان هستیم.

شماره تماس:
۰۲۵-۳۷۸۳۸۹۴۶