با افزایش اعتبار در جشنواره عیدانه لیارا، ۲۵ درصد اعتبار هدیه دریافت کنید. (فرصت محدود)

معرفی هاست رایگان Node.js


۲۹ اسفند ۱۴۰۰
معرفی هاست رایگان نود جی اس (node.js)

در سال‌های اخیر نود جی اس (Node.js) توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان توسعه‌دهندگان سرتاسر جهان و حتی ایران پیدا کند. حال ما در این مقاله تصمیم داریم تعدادی از هاست‌های رایگان Node.js را به شما معرفی کنیم که به‌راحتی می‌توانید پروژه‌های خود را در آن‌ها میزبانی کنید.

لیارا

لیارا یک هاست ابری ایرانی است که پس از ایجاد یک حساب کاربری جدید، ۱۰۰ هزارتومان اعتبار اولیه به حساب شما اختصاص داده می‌شود و به این شکل می‌توانید از تمام سرویس‌ها مانند هاست ابری Node.js به‌صورت رایگان استفاده کنید.

Heroku

heroku یک هاست ابری است که در پلن رایگان آن می‌توانید برنامه‌های Node.js را مستقر کنید. البته در پلن رایگان محدودیت‌هایی وجود دارد و شما برای استقرار پروژه‌های واقعی باید از پلن‌های پولی این هاست ابری استفاده کنید.

Glitch

Glitch یکی دیگر از هاست‌های رایگانی است که می‌توانید پروژه‌های Node.js خود را که برای سرگرمی توسعه داده‌اید، در آن مستقر کنید. لازم به‌ذکر است که این هاست برای میزبانی پروژه‌های واقعی مناسبی نیست و فقط برای میزبانی پروژه‌های سرگرمی یا پروتوتایپ می‌توانید از آن استفاده کنید.

برچسب‌ها:

خدمات رایگان لیارا

free liarafree liara

ارسال ۱۰۰ ایمیل تراکنشی رایگان در هر ماه

در سرویس ایمیل لیارا شما می‌توانید تا ۱۰۰ ایمیل رایگان در هر ماه ارسال کنید و فقط برای بیش از آن هزینه پرداخت کنید. (به‌همراه دسترسی SMTP)

هاست رایگان برای انواع وبسایت

تفاوتی ندارد برای وبسایت خود از زبان Node استفاده می‌کنید یا Laravel و Django، در لیارا می‌توانید به صورت کاملا رایگان آن را میزبانی کنید.

هاست رایگان برای دیتابیس‌

دیتابیس‌های MariaDB، PostgreSQL و Redis را فقط با یک کلیک و به‌صورت رایگان تهیه کنید.

سرویس DNS رایگان

به سادگی دامنه‌تان را اضافه کنید و به صورت رایگان رکورد‌های آن را مدیریت کنید.

۱۰۰ هزار تومان اعتبار اولیه

بعد از ثبت نام در لیارا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اعتبار هدیه دریافت می‌کنید که با توجه به ساعتی بودن هزینه سرویس‌ها، می‌توانید تمامی خدمات پولی را برای چندین هفته به‌صورت رایگان استفاده کنید.

۲.۵ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان

۲.۵ گیگابایت Object Storage سازگار با پروتکل S3 با دیسک‌های SSD به‌صورت رایگان دریافت کنید.

توسعه‌دهندگان درباره‌ی ما چه می‌گویند

همراه شما هستیم

در خصوص سفارش یا استفاده از سرویس‌ها سوالی دارید؟

در تمامی روز‌های هفته کنارتان هستیم.

شماره تماس:
۰۲۵-۳۷۸۳۸۹۴۶